2016-17 sezóna Francouzská liga, 29. kolech hry Lorient vs Paris Saint-Germain. V první polovině Jennifer hrála vlastní branku. Druhá polovina Enkenu dostal gól, Ciani zaznamenal míč pro Lorient, konečný Paris Saint-Germain 2-1 vítězství nad Lorient. Levná Fotbalové dresy levně, pospěš objednávky za to.

Lorient v tomto ročním období, je velmi špatné výsledky v lize, proud za pásma sestupu 6 bodů, v průměru více než 2 body ztracené na hru, zadní obrana téměř žádný účinek, tato hra může být obtížné hrát dobrou hru pro Lorient když hra proti přes Paris Saint Germain. Paris Saint Germain v této sezóně neukázaly převahu po odchodu Ibrahimovic, liga hra se také stalo středem pozornosti v Monaku, a to i na posledním kole Ligy mistrů druhá polovina hrát 1-6 ztracené v Barceloně, Barcelona dostal tři koule do 7 minut, to je magie obrácení, tým na třetím místě v lize, za nejlepších jeden tři body, porážku ligy mistrů, musí tým jistě zaměří na league.Quickly koupit Dětské Fotbalové Dresy PSG, tím více objednávek, Čím více slev získáte.

Druhá minut, Ciani proti faul Drexler ve velkém omezeném prostoru v horní části trati, Paris Saint Germain vyhrál přímý volný kop příležitost, Cavani kopl, ale fotbal vyletěl nosníku. 16. minut, oba hráči v omezeném prostoru uchopit fotbal byl shora na vnější straně omezeného prostoru, Ciani dostal míč a trefit míč do branky, v případě nehlídané, ale bohužel míč dojdou z levý sloupec. 25. minut, Pastore v frontfield míče na levé straně průsmyku, Tiago - Silva malou omezenou oblast záhlaví kopu, Le Conte usilovně snaží zachránit míč.

28. minut, Di Maria vyhozen míč z pravé strany roh, Cavani omezený prostor v malém úhlu zad výstřel, Jeannot ve stírací neúmyslně dotkl míč do vlastní dveře, 0-1! V této hře Di Maria, Kurzha a Tiago - Silva byly hodnocené vysoké známky, které Di Maria získal cenu diváků nejvyšší skóre 7,8 bodu, a Jeannot dostal divákům co nejnižší skóre z důvodu kopl do vlastního goal.There mnoho typů z Fotbalové Dresy PSG levně v našich webových stránkách, přejděte návštěvu a můžete dozvědět více v detailu.

Francouzská fotbalová liga - Paris Saint Germain 2-1 Lorient