Anglie League Cup finále na 26. den v Wembley Stadium Manchester United záviset Ibrahimovic v 87. minutě gól na 3-2 porážka Southampton, pátý vyhrát vítěz turnaje. Koupit Fotbalové dresy levně, tím rychleji objednávat, tím více slev.

Otevření 11 minut, Southampton Gabriel Dini Cedric přihrát míč v přední části střely do sítě a získat skóre, ale rozhodčí si myslel, že ofsajd první a trest za neplatnou cíl .. přehrávání TV ukazuje, že na okraji pokutového chyby.

Prvních 19 minut, Ibrahimovic v 25 metrů vně volného kopu, míč skočil do levého dolního rohu brány. To je Ibrahimovic v této sezóně za Manchester United nastřílel prvních 26 branek. 38 minut, Lingard do vyhrazeného prostoru okraji nízkého střelou skóre do 2-0. Cena zůstává stejná !!! Aktualizace styl? Objednat Dětské Fotbalové Dresy Ibrahimovic nejlepší čas.

Krátce před koncem prvního pololetí, bude Gabriel Dini přenést na pravé straně bránu spodním řádku, během prvních 48 minut, byl v uzavřeném prostoru zpět do branky míč, otočil levou nohou Kick míč do branky a dostal druhou skóre, 2-2

Po celou druhou polovinu, Southampton využil k vytvoření mnoha příležitostí, které by musely být zapsány, ve kterém Romeu se střela zasáhla sloupec. Vidět hra vstoupí do přesčasy, Herrera omezený prostor na pravé straně průchodu ke dveřím, Ibrahimovic s výškově výhodu snadno vyskočit, míč do dveří.

Ibrahimovic řekl: "To je skvělé, je to úsilí týmu, což je důvod, proč jsem přišel do Manchesteru United - vyhrát."

League Cup je v Anglii první čtyři liga, mezi 92 klubů fotbal, také každou sezónu vyrábět hra mistrovství first.Buy on-line Fotbalové Dresy Ibrahimovic, více informací na výběr, navštivte naše webové stránky, a mají dobré poprodejní servis.