Francouzská fotbalová Championship League 30. kolo, PSG domácí pitch 2-1 vítězství nad Lyon. Paris Saint-Germain zaznamenal v řadě, úspěšně vítězství ve hře. Objednat Fotbalové dresy levně nyní na našich webových stránkách a budete získat více nabídek.

6 minut poté, co Rafael dostal přihrávku Varny, uprostřed velkého omezeného prostoru na hlavičku, míč letěl mimo branku. Pak Lyon začal rohový míč Rafael poslal asistencí Lacazet v malém omezeném prostoru na pravé straně dostal hlavičku na skóre, Paris Saint Germain 0: 1 Lyon. Rychle koupit Fotbalové Dresy PSG levně, tím více si koupíte, tím více slev získáte.

16 minut, Paris Saint-Germain Lahti, protože škodlivého faulu, rozhodčí vytáhl žlutou kartu. 34 minut, Pastore poslal asistencí, Rabbot ve středu v omezeném prostoru pravého chodidla střele, míč do levého dolního rohu brány. Paris Saint Germain 1: 1 Lyon.

40 minut, Pastore poslal asistencí, Drexler výstřel v polovině vyhrazeného prostoru města, míč do pravého dolního rohu brány. Paris Saint Germain 2: 1 Lyon.Buy Fotbalové Dresy PSG levně on-line více výběr produktu, najdete na našich webových stránkách, a mají vysoce kvalitní poprodejní servis.

PSG v této hře, střílel 12krát, držení sazbou 51,4%, rohový 8, tento volný kop z 8 krát, projít míček 551 krát, krade 22krát, ofsajdové 1, sprostá 11, 2 žlutou kartu.

Lyon v této hře, střílel 11 časů, držení sazbu o 48,6%, rohový 10krát, tento volný kop z 11 krát, projít míček 520 krát, krade 21krát, ofsajdové 3krát, sprostá 8krát, 1 žlutou kartu.

PSG domácí pitch 2-1 výhra nad Lyon